تاریخ : ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - 10:45

سرپرست اداره آب و فاضلاب منطقه اندیمشک با اشاره به نهضت رفع شکستگی خط انتقال آب در اندیمشک گفت: بیش از ۴۵۸۸ دستور کار در حوزه آب وفاضلاب در اندیمشک اجرا شده است.

سرپرست اداره آب و فاضلاب منطقه اندیمشک با اشاره به نهضت رفع شکستگی خط انتقال آب در اندیمشک گفت: بیش از ۴۵۸۸ دستور کار در حوزه آب وفاضلاب در اندیمشک اجرا شده است.

به گزارش خبرنگار برنا از اندیمشک، کریم ملک خدایی عصر امروز ۲۰ بهمن ۹۹ در گفت وگو با خبرنگاران و اصحاب رسانه در اندیمشک اظهار کرد: دهه فجر برای ملت های آزاده نوید استقلال، آزادی و رهایی از چنگال استکبار و خودکفایی کشور در زمینه های گوناگون است.
او، ارتقای خدمات و جلب رضایت شهروندان را ضروری دانست و گفت: انجام طرح های جهادی برای ارتقای خدمات و رضایت شهروندان نمود مدیریت جهادی را در جامعه نمایان خواهد ساخت.
سرپرست اداره آب و فاضلاب منطقه اندیمشک با اشاره به نهضت رفع شکستگی خط انتقال آب در اندیمشک افزود: کلیه امکانات برای ارتقای خدمات آبفا در اندیمشک بسیج شد.
ملک خدایی توجه به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته را از اولویت های آب و فاضلاب اندیمشک دانست و بیان کرد: از ابتدای سال بیش از ۴ هزار ۵۸۸ دستور کار در حوزه آب و فاضلاب در اندیمشک اجرا شده است.
او اضافه کرد: یک هزار و ۳۶۳ شکستگی شبکه به معابر شهری اندیمشک با تلاش نیروهای بهره برداری شبکه آب و فاضلاب اندیمشک رفع شد.
سرپرست اداره آب و فاضلاب منطقه اندیمشک تصریح کرد: به زودی شاهد طرح های مختلف در مناطق شهری و روستایی در عرصه خدمت رسانی به شهروندان در حوزه آبفا خواهیم شد.
ملک خدایی در ادامه با انتقاد از اشتراک های غیر مجاز در شبکه انتقال آب گفت: استفاده از اشتراک غیر مجاز آب مشکلاتی را در ارایه کمیت خدمات ایجاد می کند.
او افزود: به مناسبت دهه فجر کلیه جرایم ناشی از انشعاب غیر مجاز در صورت ارایه درخواست اشتراک تا پایان بهمن ماه جاری بخشیده می شود.
سرپرست اداره آب و فاضلاب منطقه اندیمشک در پایان با بیان اینکه شکستگی خطوط توزیع آب در اندیمشک به کمترین میزان رسیده است

تبلیغات

نظرسنجی

کاریکاتور

پربازدیدترین های هفته