تاریخ : ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - 23:13

  مدیر شبکه بهداشت و درمان اندیمشک گفت: روند بستری‌ها ناشی از کرونا در اندیمشک نزولی شد ولی رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی شهروندان همچنان ضروری است.

روند بستری‌ها ناشی از کرونا در اندیمشک نزولی شد

  مدیر شبکه بهداشت و درمان اندیمشک گفت: روند بستری‌ها ناشی از کرونا در اندیمشک نزولی شد ولی رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی شهروندان همچنان ضروری است.

فریدون کاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: تلاش‌های مدافعان سلامت و همکاری شهروندان اندیمشک شیب صعودی ابتلاء به کرونا ویروس را متوقف و روند نزولی این بیماری را در اندیمشک محقق ساخت.

مدیر شبکه بهداشت اندیمشک گفت: هیچ نگرانی و کمبودی در حوزه واکسن نیست و با توجه به ورود واکسن و افزایش چشم‌گیر سهمیه واکسن شهرستان اندیمشک همه شهروندان که نوبت دوم واکسن خود را دریافت نکرده‌اند به همراه سایر گروه‌های اعلامی نسبت به دریافت واکسن اقدام کنند.

وی افزود: روند تزریق واکسن در شهرستان اندیمشک و استقبال شهروندان مطلوب بوده و در حال حاضر با هفت پایگاه تجمعی تزریق واکسن بخشی از دغدغه‌های شهروندان و مسئولان برطرف شده است.

کاظمی تصریح کرد: شهروندان اندیمشک همچنان تا زمان پایان اپیدمی کرونا و نیز تزریق واکسن باید شیوه‌نامه‌های بهداشتی را به‌عنوان اصل اولیه برای مهار کرونا مدنظر قرار دهند.

مدیر شبکه بهداشت اندیمشک از شهروندان درخواست کرد که استفاده از ماسک را حتی پس از تزریق نوبت دوم واکسن تا پایان پاندمی کرونا رعایت کرده و پروتکل‌های بهداشتی را به‌عنوان امری ضروری برای حفظ سلامت خویش و جامعه رعایت کنند.

وی یادآور شد: رعایت فاصله اجتماعی، شست‌وشوی مرتب دست‌ها، پرهیز از دورهمی‌ها و نیز پرهیز از ترددهای غیرضروری از راه‌های مؤثر در قطع زنجیره ابتلاء به بیماری کروناست.

کاظمی گفت: گروه‌های شغلی و سنی واجد شرایط در اندیمشک فرصت واکسیناسیون را برای ایمن‌سازی در مقابل بیماری کرونا از دست ندهند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان اندیمشک از تلاش و پیگیری شبانه‌روزی فرماندار و نماینده مردم اندیمشک در مجلس برای اختصاص سهمیه حداکثری واکسن مورد نیاز شهروندان اندیمشکی تشکر و قدردانی کرد.

تبلیغات

نظرسنجی

کاریکاتور

پربازدیدترین های هفته